Sutjeska preko Teoda do prve pobjede u Super ligi

30180584_10155407659992727_1077810588_n
onogost.me
  • 21.04.2018. u 18:28

U utakmici drugog kola košarkaške Super lige, ekipa Sutjeske je na svom parketu savladala Teodo rezultatom 75:61, i tako upisala prvi trijumf.

Glomazićev tim je već nakon prve dionice stekao solidnu prednost, pa je nakon deset minuta igre bilo 17:10 za domaćina.

Ipak Tivćani u nastavku uspijevaju da se vrate u igru, pa su na odmor otišli sa tri poena minusa.

U trećoj četvrtini je igra bila izjednačena, da bi u posljednjoj dionici na parketu Sportskog centra postojao samo jedan tim, što je nikšićkom timu donijelo ubjedljiv trijumf.

Sutjesku su do prve pobjede u Super ligi predvodili Pavlićević i Đoković sa 22 poena, dok je kod gostiju najefikasniji bio Sekulović sa 14 poena.