Sutjeska lako sa Studentskim centrom

foto_onogost
onogost.me
  • 19.03.2018. u 12:48

Košarkaši Sutjeske slavili su sa ubjedljivih 63:94 u gostima protiv ekipe Studentskog centra u utakmici 16. kola Prve ERSTE lige.

Ogroman posao izabranici Vladimira Todorovića odradili su u prve dvije četvrtine i na veliki odmor otišli sa prednošću od 22 poena (28:50).

U nastavku igre Sutjeska je nastavila u potpunosti da kontroliše stvari na terenu, pa je prednost do kraja susreta narasla do 31 poena razlike.

Najbolji u pobjedničkoj ekipi bio je Pavlićević sa 25 postignutih poena i 10 upisanih asistencija, dok se kod “studenata“ istakao Strunjaš sa 13 poena.

Naredni meč nikšićka ekipa igra 24. marta na svom parketu protiv Ulcinja, što će ujedno biti i derbi 17. kola.