Peja bolja od Sutjeske

bibl1
Ilustracija
  • 22.12.2016. u 07:03

Košarkaši Sutjeske sinoć su u utakmici Balkanske lige poraženi na svom terenu od ekipe Peje rezultatom 86:67.

Već od samog starta domaći su loše igrali, pa su u prvih pet minuta igre postigli svega dva poena. Na kraju prve četvrtine Sutjeska je imala manjak od šest poena.

Do odlaska na odmor viđena je sigurna igra ekipe iz Peći, koja je povećala razliku na 10 poena.

U trećoj dionici razigrali su se Šalić i Džejms, kada se Sutjeska u par navrata rezultatski približavala gostima, ali sa druge strane raspoloženi Randls i Bili nijesu dozvolili da dođe do preokreta.

U posljednjoj četvrtini igrači Peje napravili su seriju nakon koje stižu i do 20 poena razlike i ovjeravaju drugi trijumf ove sezone nad nikšićkom ekipom.

Najefikasniji igrač utakmice bio je centar Sutjeske Šalić sa 20 poena, dok je kod gostiju najviše poena ubacio Veseli, ukupno 19.