Peja bolja od Sutjeske
Objavljeno: Četvrtak, Decembar 22, 2016 - 08:03
Autor:
onogost.me

Košarkaši Sutjeske sinoć su u utakmici Balkanske lige poraženi na svom terenu od ekipe Peje rezultatom 86:67.

Foto : Ilustracija

Već od samog starta domaći su loše igrali, pa su u prvih pet minuta igre postigli svega dva poena. Na kraju prve četvrtine Sutjeska je imala manjak od šest poena.

Do odlaska na odmor viđena je sigurna igra ekipe iz Peći, koja je povećala razliku na 10 poena.

U trećoj dionici razigrali su se Šalić i Džejms, kada se Sutjeska u par navrata rezultatski približavala gostima, ali sa druge strane raspoloženi Randls i Bili nijesu dozvolili da dođe do preokreta.

U posljednjoj četvrtini igrači Peje napravili su seriju nakon koje stižu i do 20 poena razlike i ovjeravaju drugi trijumf ove sezone nad nikšićkom ekipom.

Najefikasniji igrač utakmice bio je centar Sutjeske Šalić sa 20 poena, dok je kod gostiju najviše poena ubacio Veseli, ukupno 19.

Ukupno ocjena: 23

Facebook komentari

Četvrtak, Jun 22, 2017 - 17:04
Nagrada za sjajnu sezonu: Dubljeviću novi ugovor u Valensiji!

Naš reprezentativac Bojan Dubljević najzaslužniji je za istorijsku sezonu Valencije, u kojoj su „slijepi miševi“ osvojili šampionat Španije, pobjedom nad Real Madridom.

Ponedjeljak, Jun 19, 2017 - 17:08
Trener moli Dubljevića da ostane

Ostanak Pedra Martineza na klupi novog šampiona Španije Valensije zavisiće od ostanka ključnih igrača, prije svega našeg Bojana Dubljevića.

Petak, Jun 16, 2017 - 22:53
Dubljević skinuo krunu "kralju"!

Košarkaši Valensije novi su prvaci Španije. Oni su večeras savladali Real Madrid i sa 3:1 u finalnoj seriji srušili kraljevski klub preuzevši mu titulu.

Četvrtak, Jun 15, 2017 - 08:24
Dubljevićeva Valensija demolirala Real i došla na korak od titule!

Bojan Dubljević će u petak igrati za titulu šampiona Španije! Njegova Valensija pobijedila je Real Madrid 81:64 za 2:1 u finalu ACB lige.

Utorak, Jun 13, 2017 - 17:06
Dubljević: Biće i teže i slađe

Navijači Valensije juče su dočekali na aerodromu svoje košarkaške heroje, predvođene Bojanom Dubljevićem, nakon istorijskog trijumfa nad Realom u Madridu (86:79) u drugom meču finalne serije ACB lige.