Montenegro slavio protiv Studentskog centra

montenegro-bkm-pion-16
superkosarka.com
  • 20.01.2018. u 17:43

Danas je startovala kadetska Superliga a u prvom meču košarkaši nikšićkog Montenegra su u Podgorici savladali Studentski centar rezultatom 47-62.

Prva četvrtina pripala je Nikšićanima koji su vodili 12:19. Tvrda košarka viđena je u drugoj dionici u kojoj je domaćin smanjio zaostatak na 26-30.

Slično je bilo i nakon poluvremena, na kraju treće četvrtine prednost Nikšićana je bila ista (41-45).

Međutim, u poslednjoj četvrtini ekipa Montenegra prije svega zahvaljujući sjajnoj odbrani uspijeva da se odlijepi i mirno privrede meč kraju (47-62).

Studentski centar: Vlahović 13, Titić 11, Janković 9, Vujičić 9, Vujačić 1, Kaluđerović 4 poena.

Montenegro: Milatović 7, Aleksić L. 17, Aleksić I. 8, Gutović 8, Papović 12, Bulajić 6, Pješčić 2, Zindović 2 poena.