Juniori Sutjeske slavili u Danilovgradu

sutjeska-anagastum-7
superkosarka.com
  • 17.01.2018. u 13:31

Sutjeska je u 14. kolu Prve juniorske lige Crne Gore slavila u gostima protiv Danilovgrada rezultatom 48:58.

U prvoj četvrtini oba tima su igrala čvrsto u odbrani u čemu se bolje snašla Sutjeska i na prvi odmor se otišlo rezultatom 6:15.

U drugoj dionici Danilovgrad se vratio u meč pa je rezultat na poluvremenu bio 21:21. Većim dijelom treće četvrtine meč je bio u egalu, ali su gosti pred kraj dionice napravili seriju i stekli šest poena prednosti (36:42).

Poslednja dionica nije donijela veću neizvjesnost, domaćin nije ozbiljnije priprijetio pa je Sutjeska uvećala konačnu prednost (48:58).

Danilovgrad – Sutjeska 48:58 (6:15, 15:6, 15:21, 12:16)

Danilovgrad: Popović 8, Tatar 18, Jovanović 4, Žurić 8, Bošković 2, Mašulović 6, Rašović 2 poena.

Sutjeska: Butorović 9, Lalović 10, Mijušković 12, Zečević 7, Vulević 12, Varajić 4, Bošković 1, Kešeljević 2 poena.

Izvor: superkosarka.com