Sutjeska protiv Petrovca potvrdila dominaciju

viber_image
privatna arhiva
  • 18.10.2017. u 13:52

Fudbaleri Sutjeske nastavili su sa sigurnim partijama u prvenstvu savladavši danas na svom terenu ekipu Petrovca rezultatom 3:0.

Ekipa Nikole Rakojevića je potvrdila ulogu favorita i protiv fenjeraša iz Petrovca i tako učvrstila svoju lidersku poziciju ostavivši najbližeg pratioca minimum šest bodova iza sebe.

Gosti su odolijevali svega 19 minuta kada je svoju šansu za gol iskoristio Branislav Janković i doveo “plave” do prednosti.

Do drugog gola se čekalo svega 12 minuta kada se u strijelce upisuje i Bojan Božović koji na taj način postavlja konačan rezultat prvog dijela igre i praktično rešava pitanje pobjednika.

U drugom poluvremenu Sutjeska je nastavila gdje je stala prije odmora, a treći gol za domaću ekipu postiže Igor Ivanović u 64. minutu i ovjerava peti na domaćem terenu, a ukupno deveti trijumf u ovoj sezoni.