Sigurna pobjeda Partizana nad Rudarom kraj Bistrice

37013203_10155588662312727_4058071429827002368_n
  • 12.07.2018. u 20:29

Gradski stadion u Nikšiću bio je večeras domaćin prvog meča 1. kola kvalifikacija za Ligu Evrope u kojem su fudbaleri Partizana savladali su ekipu Rudara rezultatom 3:0.

Mnogobrojni ljubitelji fudbala u našem gradu prisustvovali su duelu srpskog predstavnika i pljevaljske kluba, u kojem nije viđen veliki broj šansi, ali su Beograđani uspjeli iskoristiti svoje i tako ubjedljivu slaviti.

U prvih 45 minuta utakmice nije mnogo zanimljivog viđeno na stadionu kraj Bistrice, osim penala pred sam kraj koji je realizirao Jeftović i tako donio prednost ekipi Partizana.

Gosti su u drugom dijelu krenuli mnogo agresivnije prema golu Rudara što je odmah i dalo rezultata. Prvo je Suma iskoristio svoju priliku u 50. minutu, da bi samo sedam minuta kasnije precizan bio i novajlija u ekipi Partizana Rikardo.