Puškaš Akademija pobjednik prvog memorijala "Milan Mika Zirojević"
Objavljeno: Petak, Avgust 10, 2018 - 10:25
Autor:
onogost.me

Na prvom međunarodnom memorijalnom turniru "Milan Mika Zirojević" pobjednički pehar pripao je Puškaš Akademiji iz Mađarske, koja je u finalu savladala domaćina Sutjesku sa ubjedljivih 6:0.

Foto : FK Sutjeska

Pobjednik je na turniru ostvario sve tri pobjede uz impresivnu gol razliku 15:1. Golove za ekipu iz Mađarske u finalu su postigli Gruber u 9. i 35, Perfeto u 15., Szijarto u 22., dok je rezervista Sarkozi pogađao u 53. i 62. minutu.

U utakmici za treće mjesto, u duelu ekipa iz Bosne i Hercegovine, sarajevski Željezničar je savladao Zrinjski rezultatom 2:1.  Gol za ekipu iz Mostara postigao je Šaković u 59. minutu,  dok je Želju pobjedu donio Kočević golovima u 15. i 42. minutu.

Identičnim rezultatom Budućnost je savladala Vardar u meču za peto mjesto, a golove za podgoričku ekipu postigli su Asović u 18. i Perišić u 33. minutu. Jedini gol za tim iz Skoplja djelo je Leventa, koji je bio precizan u 60. minutu.

Crvena zvezda je rezultatom 2:1 slavila protiv Vlaznije, pa je beogradskoj ekipi tako na kraju pripala sedma pozicija. Golove za crveno-bijele postigli su Brajić u 44. i Goldin u 50. minutu, a jedini gol za tim iz Albanije upisao je Leka.

Najbolji igrač turnira je fudbaler pobjedničke ekipe Zsombor Gruber, koji je ujedno i najbolji strijelac sa pet postignutih golova, dok je za najboljeg golmana izabran čuvar mreže Željezničara Sergej Bjelica.

Ukupno ocjena: 2

Facebook komentari

Petak, Avgust 17, 2018 - 08:15
Božović: Mnogo mi znači gol protiv Petrovca

Ekipa Sutjeske se nakon tri odigrana kola nalazi na četvrtom mjestu na tabeli sa istim brojem bodova kao i Rudar iz Pljevalja i sa dva boda zaostatka u odnosu na vodeće ekipe Lovćena i Titograda.

Četvrtak, Avgust 16, 2018 - 08:26
Cicmil: Presrećni smo, ovo je ono što nam je trebalo

Fudbaleri Sutjeske uspjeli su u utakmici trećeg kola konačno da upišu prvu pobjedu u novoj sezoni.

Srijeda, Avgust 15, 2018 - 20:51
Sutjeska bolja od Petrovca za prvu pobjedu u prvenstvu

U duelu 3. kola fudbalskog šampionata Crne Gore, ekipa Sutjeske je večeras na svom stadionu savladala ekipu Petrovca rezultatom 2:1 i tako upisala prvi trijumf u ovoj sezoni.

Srijeda, Avgust 15, 2018 - 08:03
Šampion protiv Petrovca za treću sreću

Fudbaleri Sutjeske danas na svom stadionu dočekuju ekipu Petrovca protiv koje će probati da iz trećeg pokušaja dođu do prve pobjede u novoj sezoni Prve crnogorske lige.

Utorak, Avgust 14, 2018 - 10:35
Rakojević: Polako, tek je počelo

Fudbaleri Sutjeske su na superioran način stigli do titule prošle sezone. Na putu ka tronu oborili su mnoge rekorde i stigli do kvalifikacija za Ligu šampiona.