Prvi remi Sutjeske u pripremnom periodu

fks
FK Sutjeska
  • 07.02.2018. u 21:07

Dva minuta dijelilo je fudbalere Sutjeske od šeste vezane pobjede u pripremnom periodu – Nikšićani su kod kuće, na pomoćnom terenu, odigrali 2:2 sa Radnikom iz Bijeljine.

Nakon osvojenog turnira u Gabeli, puleni Nikole Rakojevića imali su priliku da se predstave i pred svojom publikom protiv premijerligaša iz Bosne i Hercegovine.

Sredinom prvog poluvremena Demir Peco je matirao Vladana Giljena, ali je odgovor Sutjeske stigao pet minuta uoči odlaska na odmor – poravnao je Bojan Božović.

Preokret lidera crnogorskog šampionata uslijedio je u 81. minutu. Milutin Osmajić je izborio penal, a siguran sa bijele tačke bio je Igor Poček.

Glavni arbitar je u 88. minutu pokazao na bijelu tačku i na drugoj strani. Mirko Radišić je napravio faul za najstrožiju kaznu, a Aleksandar Glišić postavio konačan ishod duela.

Sutjeska će novi meč odigrati već sjutra, u okviru “Mimoza kupa”, u Donjoj Sutvari. Nikšićanima će se u prvom polufinalu suprotstaviti drugoligaš Igalo.