Omladinci Sutjeske ubjedljivi na Cetinju

sutjeska_-_buducnost_01_4
  • 14.11.2017. u 09:55

Omladinci Sutjeske su nastavili u pobjedničkom ritmu nakon što su u meču 12. kola slavili na Cetinju protiv istoimene ekipe sa ubjedljivih 0:4.

Nikšićka ekipa je do prvog gola došla nakon 40 minuta igre, kada je mrežu domaće ekipe pogodio Milutin Osmajić. Na 2:0 je povisio kapiten Aleksa Marušić, koji je bio precizan sa bijele tačke u 66. minutu.

U 75. minutu treći gol za Sutjesku postiže Novica Eraković, da bi konačan rezultat postavio Balša Bajović u 81. minutu, šest minuta nakon što je ušao u igru.

Ekipa Dragana Mijanovića sa 30 osvojenih bodova sada dijeli čelnu poziciju na tabeli sa ekipom Zete, a novu priliku da nastavi svoj pobjednički niz imaće u narednom kolu, koje je na programu 18. novembra, kada će na svom stadionu dočekati vršnjake podgoričke Mladosti.