Omladinci Sutjeske ubjedljivi na Cetinju
Objavljeno: Utorak, Novembar 14, 2017 - 10:55
Autor:
onogost.me

Omladinci Sutjeske su nastavili u pobjedničkom ritmu nakon što su u meču 12. kola slavili na Cetinju protiv istoimene ekipe sa ubjedljivih 0:4.

Foto : Privatna arhiva

Nikšićka ekipa je do prvog gola došla nakon 40 minuta igre, kada je mrežu domaće ekipe pogodio Milutin Osmajić. Na 2:0 je povisio kapiten Aleksa Marušić, koji je bio precizan sa bijele tačke u 66. minutu.

U 75. minutu treći gol za Sutjesku postiže Novica Eraković, da bi konačan rezultat postavio Balša Bajović u 81. minutu, šest minuta nakon što je ušao u igru.

Ekipa Dragana Mijanovića sa 30 osvojenih bodova sada dijeli čelnu poziciju na tabeli sa ekipom Zete, a novu priliku da nastavi svoj pobjednički niz imaće u narednom kolu, koje je na programu 18. novembra, kada će na svom stadionu dočekati vršnjake podgoričke Mladosti.

Ukupno ocjena: 3

Facebook komentari

Subota, Novembar 18, 2017 - 14:48
Pao i Grbalj, Sutjeska i Giljen nastavljaju seriju

Sutjeska igra besprekornu sezonu. Moć fudbalske čete Nikole Rakojevića osjetio je danas i trećeplasirani Grbalj.

Subota, Novembar 18, 2017 - 10:34
Sutjeska protiv Grblja juri novu pobjedu, Giljen seriju bez primljenog gola

Nakon pauze od dvije sedmice, danas se nastavlja fudbalski šampionat Crne Gore utakmicama 15. kola, a priliku da nastavi pobjedničku seriju imaće Sutjeska koja će na svom terenu dočekati ekipu Grblja.

Srijeda, Novembar 15, 2017 - 09:07
Raspoloženi Šofranac donio pobjedu kadetima

U utakmici 13. kola Kadetske lige fudbaleri Sutjeske su u gostima savladali ekipu Mladosti iz Lješkopolja rezultatom 0:2.

Utorak, Novembar 14, 2017 - 12:19
Ekonomist bez milosti protiv Cvetexa

Ženski fudbalski klub Ekonomist ostvario je više nego ubjedljivu pobjedu protiv Cvetexa, koju je savladao rezultatom 10:0 u 5. kolu Prve ženske fudbalske lige.

Ponedjeljak, Novembar 13, 2017 - 09:43
Čelik nemoćan protiv Mornara

Fudbaleri Čelika su u utakmici 15. kola Druge lige upisali novi poraz, nakon što je od njih bio bolji Mornar koji je slavio sa ubjedljivih 0:4.