Omladinci sigurni u Bijelom Polju, kadeti do pobjede nakon preokreta

30421871_10155403806137727_1327733692_n
FK Sutjeska
  • 16.04.2018. u 08:28

Omladinci Sutjeske bili su ubjedljivi na gostovanju u Bijelom Polju, gdje su savladali Jedinstvo rezultatom 3:0 u utakmici 7. kola proljećnog dijela sezone.

Ivan Vujačić je već u 6. minutu donio prednost “plavima” da bi nakon samo četiri minuta na 0:2 povisio kapiten ekipe Novica Eraković. Konačan rezultat postavio je Radovan Bećirović golom u 28. minutu.

Ekipa koju vodi Dragan Mijanović drži lidersku poziciju sa 36 bodova, i ima tri više od Zete koja je druga na tabeli.

U narednom kolu, koje se igra 21. aprila, omladinci Sutjeske će igrati u gostima protiv ekipe Dečića.

Katetski tim Sutjeske je takođe bio uspješan na gostovanju, nakon što je u okviru 7. kola savladao Kom Eurozox rezultatom 1:2.

Domaćin je poveo golom Petra Tadića u 10. minutu, da bi rezultat poravnao Sava Bulajić u 25. minutu.

Potpuni preokret i pobjedu nikšićkoj ekipi donio je Nikola Janjić, koji je bio precizan u 72. minutu meča.

Kadeti se nakon ovog kola nalaze na drugoj poziciji sa 31 bodom, a u narednom, koje je na programu u srijedu 18. aprila, igraće protiv Zete u Golubovcima.