Ekonomist bez milosti protiv Cvetexa
Objavljeno: Utorak, Novembar 14, 2017 - 12:19
Autor:
onogost.me

Ženski fudbalski klub Ekonomist ostvario je više nego ubjedljivu pobjedu protiv Cvetexa, koju je savladao rezultatom 10:0 u 5. kolu Prve ženske fudbalske lige.

Foto : Privatna arhiva

Pobjedi nikšićke ekipe najviše je doprinijela Maja Šaranović, koja je upisala het-trik, a golove je postizala u 11., 16. i 45. minutu.

Golovima u 49. i 78, odnosno u 49. i 74. minutu po dva puta su se u strijelce upisale Andrea Vučić i Ivana Petković, dok su po jedan gol postigle Jovana Golović u 43., Helena Božić u 45. i Vasilisa Nikolić u 89. minutu.

Ekonomist sada ima 13 bodova,koliko i Breznica, sa kojom dijeli prvo i drugo mjesto, a upravo će ove dvije ekipe igrati međusobni meč, koji je na programu 25. novembra.

Ukupno ocjena: 0

Facebook komentari

Subota, Novembar 18, 2017 - 14:48
Pao i Grbalj, Sutjeska i Giljen nastavljaju seriju

Sutjeska igra besprekornu sezonu. Moć fudbalske čete Nikole Rakojevića osjetio je danas i trećeplasirani Grbalj.

Subota, Novembar 18, 2017 - 10:34
Sutjeska protiv Grblja juri novu pobjedu, Giljen seriju bez primljenog gola

Nakon pauze od dvije sedmice, danas se nastavlja fudbalski šampionat Crne Gore utakmicama 15. kola, a priliku da nastavi pobjedničku seriju imaće Sutjeska koja će na svom terenu dočekati ekipu Grblja.

Srijeda, Novembar 15, 2017 - 09:07
Raspoloženi Šofranac donio pobjedu kadetima

U utakmici 13. kola Kadetske lige fudbaleri Sutjeske su u gostima savladali ekipu Mladosti iz Lješkopolja rezultatom 0:2.

Utorak, Novembar 14, 2017 - 10:55
Omladinci Sutjeske ubjedljivi na Cetinju

Omladinci Sutjeske su nastavili u pobjedničkom ritmu nakon što su u meču 12. kola slavili na Cetinju protiv istoimene ekipe sa ubjedljivih 0:4.

Ponedjeljak, Novembar 13, 2017 - 09:43
Čelik nemoćan protiv Mornara

Fudbaleri Čelika su u utakmici 15. kola Druge lige upisali novi poraz, nakon što je od njih bio bolji Mornar koji je slavio sa ubjedljivih 0:4.