Ekonomist bez milosti protiv Cvetexa
Objavljeno: Utorak, Novembar 14, 2017 - 12:19
Autor:
onogost.me

Ženski fudbalski klub Ekonomist ostvario je više nego ubjedljivu pobjedu protiv Cvetexa, koju je savladao rezultatom 10:0 u 5. kolu Prve ženske fudbalske lige.

Foto : Privatna arhiva

Pobjedi nikšićke ekipe najviše je doprinijela Maja Šaranović, koja je upisala het-trik, a golove je postizala u 11., 16. i 45. minutu.

Golovima u 49. i 78, odnosno u 49. i 74. minutu po dva puta su se u strijelce upisale Andrea Vučić i Ivana Petković, dok su po jedan gol postigle Jovana Golović u 43., Helena Božić u 45. i Vasilisa Nikolić u 89. minutu.

Ekonomist sada ima 13 bodova,koliko i Breznica, sa kojom dijeli prvo i drugo mjesto, a upravo će ove dvije ekipe igrati međusobni meč, koji je na programu 25. novembra.

Ukupno ocjena: 73

Facebook komentari

Petak, Avgust 17, 2018 - 08:15
Božović: Mnogo mi znači gol protiv Petrovca

Ekipa Sutjeske se nakon tri odigrana kola nalazi na četvrtom mjestu na tabeli sa istim brojem bodova kao i Rudar iz Pljevalja i sa dva boda zaostatka u odnosu na vodeće ekipe Lovćena i Titograda.

Četvrtak, Avgust 16, 2018 - 08:26
Cicmil: Presrećni smo, ovo je ono što nam je trebalo

Fudbaleri Sutjeske uspjeli su u utakmici trećeg kola konačno da upišu prvu pobjedu u novoj sezoni.

Srijeda, Avgust 15, 2018 - 20:51
Sutjeska bolja od Petrovca za prvu pobjedu u prvenstvu

U duelu 3. kola fudbalskog šampionata Crne Gore, ekipa Sutjeske je večeras na svom stadionu savladala ekipu Petrovca rezultatom 2:1 i tako upisala prvi trijumf u ovoj sezoni.

Srijeda, Avgust 15, 2018 - 08:03
Šampion protiv Petrovca za treću sreću

Fudbaleri Sutjeske danas na svom stadionu dočekuju ekipu Petrovca protiv koje će probati da iz trećeg pokušaja dođu do prve pobjede u novoj sezoni Prve crnogorske lige.

Utorak, Avgust 14, 2018 - 10:35
Rakojević: Polako, tek je počelo

Fudbaleri Sutjeske su na superioran način stigli do titule prošle sezone. Na putu ka tronu oborili su mnoge rekorde i stigli do kvalifikacija za Ligu šampiona.