Ćuković pojačao Kamzu
Objavljeno: Utorak, Februar 13, 2018 - 14:38
Autor:
onogost.me

Igor Ćuković novi je član Kamze. Bivši štoper Sutjeske, koji je prethodne sezone nastupao u Norveškoj, dogovorio se sa čelnicima superligaša iz Albanije, a na sinoćnjem meču protiv Kukešija dobio je priliku da u drugom minutu nadoknade debituje.

Foto : FK Sutjeska

Interesantno je da će Igor Ćuković tako ponovo biti u timu sa Japancem Masatom Fukuijem, koji je dvije sezone nastupao za Sutjesku, a nakon Tirane i Skenderbega na početku sezone došao je u Kamzu.

Fukui je jedan od najstandardnijih igrača Kamze, za koju igra i Stevan Račić, nekadašnji član Čelika, protiv kojeg je Ćuković kao prvotimac “plavih” igrao dvije sezone.

Kao dijete Sutjeske, Ćuković je prošao sve mlađe kategorije i osvojio veliki broj pehara u “plavo-bijelom” dresu.

Bio je i član crnogorske reprezentacije u svim uzrastnim kategorijama, a onda se odlučio da potraži angažman u inostranstvu. Iako je bio već promovisan kao pojačanje Iskre, potpisao je jednogodišnji ugovor sa norveškim Elverumom, gdje je odigrao 27 utakmica.

Izvor: Arena

Ukupno ocjena: 0

Facebook komentari

Utorak, Februar 13, 2018 - 20:31
Ubjedljiva pobjeda Sutjeske pred nastavak prvenstva

U posljednjoj provjeri pred start drugog dijela prvenstva fudbaleri Sutjeske su kraj Bistrice savladali ekipu Mladosti iz Lješkopolja rezultatom 3:0.

Subota, Februar 10, 2018 - 14:20
“Mimoza kup”: Sutjeska poražena u finalu nakon penal serije

Fudbaleri Sutjeske poraženi su nakon jedanaesteraca u finalu "Mimoza kupa" od ekipe Grblja rezultatom 4:2, a u regularnom toku utakmice nije bilo pogodaka.

Četvrtak, Februar 8, 2018 - 17:12
"Mimoza kup": Sutjeska preokretom do pobjede nad Igalom

Fudbaleri Sutjeske savladali su danas u polufinalu turnira "Mimoze", koji se igra u Donjoj Sutvari, ekipu Igala rezultatom 3:1.

Srijeda, Februar 7, 2018 - 22:07
Prvi remi Sutjeske u pripremnom periodu

Dva minuta dijelilo je fudbalere Sutjeske od šeste vezane pobjede u pripremnom periodu – Nikšićani su kod kuće, na pomoćnom terenu, odigrali 2:2 sa Radnikom iz Bijeljine.

Ponedjeljak, Februar 5, 2018 - 16:22